• PROGRAM
 • HİZMETLER
 • FİYATLAR
 • EKSTRA TURLAR
 • GEREKLİ BİLGİLER


 
1.GÜN ISTANBUL-AMSTERDAM - BRÜKSEL
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde saat 05:30'da buluşma.Bagaj,bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayolları tarifeli seferi ile saat 08:00 de Amsterdam'a hareket.10:40'da Amsterdam'a varış.Amsterdam kanal turu sonrası özel otobüsümüzle Brüksel'e hareket.Brüksel şehir turu sonrası otelimize transfer ve odalara yerleşme.Geceleme otelimizde.

2.GÜN BRUKSEL-PARIS
Sabah kahvaltının ardından odaları boşaltıyor ve Paris'e hareket ediyoruz.Yol üzerinde ekstra Bruges Ortaçağ kenti turu.Paris'e varışımızın akabinde yapılacak olan panoramik Paris şehir turunda, Eyfel Kulesi,ünlü alışveriş caddesi Champs Elysees, Louvre Müzesi, Zafer Meydanı ve Takı, Benlux Duty Free, Napolyon'un mezarı görülecek yerler arasındadır.(Varış saatimize göre Paris şehir turu 1 sonraki gün yapılabilir.)Daha sonra otele transfer ve yerleşme.Akşam yemeği serbest ve geceleme otelinizde.

3.GÜN PARIS
Sabah kahvaltının ardından tam gün serbest zaman.Arzu eden konuklarımız rehberiniz tarafından extra olarak organize edilebilecek olan Eifell kulesi, Montmarte, Sacre Coure ve Notre Dame turuna katılma imkanı. Akşam yemeği serbest ve geceleme otelinizde.

4.GÜN PARIS
Sabah kahvaltının ardından tam gün serbest zaman.Arzu eden konuklarımız rehberiniz tarafından extra olarak organize edilebilecek olan Disneyland turuna katılabilirler.Akşam yemeği serbest ve geceleme otelimizde.

5.GÜN PARIS-LUKSEMBURG
Sabah kahvaltının ardından Lüksemburg'a hareket.Panoramik Lüksemburg şehir turu ve ardından otele yerleşme.Akşam yemeği serbest. Geceleme otelinizde.

6.GÜN LUXEMBOURG – KOLN - AMSTERDAM
Sabah kahvaltının ardından Köln'e hareket.Gotik Katedrali, Alışveriş Caddeleri ve Rhein Nehri görülecek yerler arasındadır.Ardından Amsterdam'a hareket ve varışımızın akabinde yapılacak panoramik şehir turumuzda, Dam Meydanı,Kraliyet Sarayı,Çiçek Pazarı, görülecek yerler arasındadır Tur bitimi Amsterdam Kanal turunu tamamlıyoruz. Ardından otele transfer ve serbest zaman. Geceleme otelinizde.

7.GÜN AMSTERDAM
Kahvaltı sonrası gününüz serbest. Öğleden sonra arzu eden konuklarımızla extra Marken-Volendam turu, Grand Holland turu. Akşam yemeği serbest ve geceleme otelinizde.

8.GÜN AMSTERDAM – İSTANBUL
Sabah kahvaltı sonrası saat 10:00'da odaların boşaltılması.Amsterdam Havalimanı'na hareket. Havalimanında bagaj,bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Havayolları tarifeli seferi ile saat 17:40'da İstanbul'a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından saat 22:05'de İstanbul'a varış.


ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 

 • Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul-Amsterdam - İstanbul parkurunda uçak biletleri 
 • 3* ve 4* şehir içi otellerde (merkeze araçla yaklaşık 25-35 dk. mesafede)  oda kahvaltı konaklamalar 
 • Alan/Otel/Alan transferleri  ve özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri 
 • Amsterdam, Brüksel, Paris, Lüksemburg, Köln'de panoramik şehir turları, Amsterdam Kanal turu
 • Profesyonel  rehberlik hizmetleri
 • Havalimanı vergileri   
 • Assist Card Seyahat Sigortası (Zorunludur) (Vize alınamaması durumunda 1000 Euro'ya kadar geri ödeme, kaza, hastalık masrafları, bagaj kaybolması, hırsızlık sonucu maddi kayıp vs. limitler dahilinde Assist Card Seyahat Sigortası tarafından karşılanmaktadır.)

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Vize ücreti, servis bedeli  120 EURO  
 • Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları. 
 • Yurt dışı çıkış konut fonu bedeli  15 TL (Yurt dışı cıkış harclarını seyahat öncesi ilgili bankalara yatırmanız gerekmektedir.)
 • Müze ve ören yerleri giriş ücretleri.
 • Rehber ve şoför tipleri.

 
BENELUX TURU 3* ve 4* Oteller
İki kişilik odada kişi başı 739 €
İlave yatak 739 €
Tek kişi 1039 €
0-2 yaş çocuklar 290 €
2-12 yaş çocuklar 739 €

• Fiyatlara tur programı, havalimanı vergisi ve sigorta bedeli dahildir.Gün içindeki kur değişimi TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.

 

GEZİ BOYUNCA KATILABİLECEĞİNİZ EKSTRA TURLARIMIZ


BRUGE - KUZEYİN VENEDİK'i

Bruge – Kuzeyin Venedik'i 35 €
Benelux turumuzun en güzel anlarını yaşayacağınız ve 'Ölmeden önce görülmesi gereken 100 yer' adlı kitapta yer almış muhteşem bir ortağ çağ masalının içinde olmaya hazırmısınız ?

PARIS KOMBINE(AIFFEL, NOTRE DAME, MONTMARTRE,SACRE COEUR)
Paris Kombine (Eiffel,Notre Dame,Montmartre&Sacre Coeur) 75€
Yarım gün sürecek bu turumuzda Paris'in en önemli yerlerini sizler ile geziyoruz. İlk durağımız 1889 yılından beri Paris'in simgesi haline gelmiş ünlü Eiffel kulesi. Kulenin 2.katına çıkıp muhteşem Paris manzarasını izledikten sonra, Napoleon dahil bir çok Fransa kralının taç giydiği gotik mimari harikası Notre Dame katedralini ziyaret ediyoruz. Son olarak hala bohem yaşamın sürdüğü Paris'in tek tepesi olan Montmartre'a çıkıp Sacrecoeur (Adaklar Kilisesi) gördükten sonra, ressamları ile ünlü Tertre meydanında serbest zaman gezisi yapıyoruz.

DISNEYLAND TURU
85 Euro (Yetişkin)
60 Euro (Çocuk)

GRAND HOLLAND / MARKEN & VOLENDAM
Büyük Hollanda 80€
Marken&Volendam 45€
Marken–Volendam-Den Hague (Lahey) –Panorama Mestag–Schevinegen–Delft
Tam gün sürecek bu turumuzda Hollanda'yı tanıma fırsatı buluyoruz. Turumuza ilk olarak 1955 yılında ana kara ile bağlantısı yapılan Marken adası ile başlıyoruz. Bu şirin adanın içinde yapacağımız yürüyüşün ardından limanda serbest zamanımız oluyor. Marken adasından sonra Volendam kasabasına geçiyoruz. Gene bu tipik hollanda kasabasında çok ucuza hediyelik eşyalar alabileceğimiz gibi, kuzey denizinin leziz deniz ürünlerini tatma imkanımız oluyor. Volendam sonrası yaklaşık 1 saatlik bir otobüs yolculuğu ardından ülkenin gizli başkenti Den Hague (Lahey) şehrini ziyaret edip parlemento binası, Kraliçe'nin sarayı ve Lahey adalet divanını görüyoruz. Aynı şehirde bulunan ve dünya'nın en ünlü panoramalarından biri olan Mestag'ın müzesini gezerken gerçekten çok etkileneceğinizi umuyoruz. Mestag sonrası. Hollanda'nın en ünlü sahillerinden olan, okyanus kıyısındaki Schevenegen'i gördükten sonra, Delft şehrine geçiyoruz.Seramik ve çinileri ile ünlü olan bu şehirde vereceğimiz serbest zamandan sonra otelimize dönüyoruz.
 


ÖNEMLİ DUYURU

1 Mart`tan itibaren geçerli olmak üzere, Uluslararası Sivil Havacılık Teşkilatı ve Avrupa Sivil Havacılık Konferansı kuralları gereğince havayolu ile seyahat edecek yolcuların seyahatleri esnasında uçak içinde yanlarında bulunduracakları el ve kabin çantalarında taşıyabilecekleri sıvılarda kısıtlamaya gidilmiştir.

Gümrüksüz mağazadan veya uçuş esnasında satın alınan sıvı ürünler görevli tarafından faturası ile birlikte özel poşete konulacak ve poşetin ağzı yapıştırılacaktır. Bu poşet ve ürüne ait fatura güvenlik kontrol noktasında kontrol edildikten sonra, uçağa alınmasına müsaade edilecektir.

Her yolcu 1 adet plastik poşet taşıyabilir ve poşet içindeki her bir ürün maksimum 100 ml olabilir.

Son varış noktasına başka bir havaalanında aktarma yaparak seyahat ediliyorsa, mağazada veya uçakta verilen özel gümrüksüz alışveriş torbasının son inilecek havaalanına kadar açılmaması gerekmektedir. Aksi halde aktarma yapılan alanda poşetin içeriğine el konulabilir.
Kısıtlamaya dahil olan bazı sıvı maddeler:

*Su, şurup, içki dahil her türlü sıvı, kremler, losyonlar, yağlar, parfümler, maskara ve benzer makyaj malzemeleri, traş köpükleri, deodorantlar, her türlü macun kıvamındaki maddeler, reçel veya bal gibi tam katı olmayan yiyecekler, kontak lens sıvıları, şampuanlar ile bu maddelere benzeyen diğer maddeler.

Check-in'e verilen uçakaltı bagajda herhangi bir sıvı kısıtlaması uygulanmadığı için, çantalarınızı hazırlarken uygulamaya giren kısıtlamaları göz önünde bulundurarak, sıvı ürünleri uçakaltı bagajlarınıza koymanız önerilmektedir.

Bebek ile seyahat eden yolculara mama/süt veya ilaç kullanımı zorunlu olan kişilere ilaç için, seyahat süresince yeterli olacak miktarda ve orijinal ambalajında bulundurmaları için istisna uygulanabilir, ancak kontrol noktasında mama veya ilacı tatmaları veya hastalığı/ilacı belgelendirmeleri istenebilir.

THY'DEN UYARI: ALANA ERKEN GELIN!

THY, CHECK IN VE BAGAJ ISLEMLERININ SONA ERIS ZAMANLARINI DEGISTIRDI.

THY'DE YAPILAN YAZILI ACIKLAMAYA GORE, YAZ TARIFESINE BAGLI OLARAK ARTAN YOLCU TRAFİĞİ VE HAVALIMANINDA LIKIT KONTROLU ISLEMLERI NEDENIYLE, 1 MAYIS 2009 TARIHINDEN ITIBAREN, ATATURK HAVALIMANI'NDAKI CHECK IN VE BAGAJ ISLEMLERINI IC HATLARDA UCUSA 45 DAKIKA, DIS HATLARDA ISE UCUSA 1 SAAT KALA SONA ERECEK SEKILDE DEGISTIRILDIGI BILDIRILDI.