Hakkımızda

Hip Travel Seyahat Acentesi, kaliteli turizm hizmetlerini erişilebilir fiyatlar ve kişiye özel servis konforuyla sunmak üzere kuruldu.
Butik acentecilik anlayışımızla, bireysel ve kurumsal ölçekte seyahat organizasyonlarını üst düzey hizmet kalitesiyle yerine getiriyoruz. Turizm sektöründe uzun yılların birikimine sahip, dünyadaki trendleri yakından izleyen uzmanlarımızla, zengin içerikli yurtiçi ve yurtdışı tur programları düzenlemekteyiz.
Hizmet portföyümüzde uzak ülkelerin keşfedilmemiş tatil cennetlerinin yanında, uygun bütçeli tur alternatifleri de yer alıyor. Size önermekte olduğumuz programları, kaliteli turizm ürünlerini en uygun fiyatlarla sunma hedefimizle hazırlıyor; farklı bütçelere ve ihtiyaçlara yanıt veren, fiyat-kalite dengesini sınadığımız ve titizlikle seçtiğimiz ürünlere portföyümüzde yer veriyoruz.
Keşfetmekten heyecan duyacağınıza inandığımız uzak ülkeler; dünyanın dört bir yanından romantik tatil köşeleri; hobilerinizi yaşayacağınız temalı gezilerimiz ve son yılların gözdesi gemi turları ürünlerimiz arasında yer alıyor. Ayrıca yurtiçinden ve yurtdışından kalitesine güvendiğimiz çeşitli otelleri farklı kategoriler altında beğeninize sunuyoruz.
Hip Travel’da iyi hizmete odaklanmış, uzmanlıkla şekillenen bir acentecilik anlayışı bulacaksınız. En yeni, en ilginç, en özgün seyahat programlarını bu anlayışla geliştirmeye devam edeceğiz.
Kişisel ve kurumsal turizm ihtiyaçlarınızda size özel çözümler sunmak, tatillerinizi unutulmaz anılara dönüştürmek ve kurumsal organizasyonlarınızı Hip Travel farkıyla gerçekleştirmek üzere size hizmet vermekten mutluluk duyacağız.