• PROGRAM
 • HİZMETLER
 • FİYATLAR
 • EKSTRA TURLAR
 • GEREKLİ BİLGİLER
 


1.GÜN İSTANBUL – BARCELONA
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde saat 05:30'da buluşma . Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Havayolları'nın tarifeli seferi ile saat 08:25'de Barcelona'ya uçuş. Saat 11:00'da uçaktan inişimizi takiben bizi bekleyen özel otobüsümüzle yapılacak olan panoramik Barcelona şehir turunda; Marina, Colombus Sokağı, ünlü Batllo Evi ve Mila ev yapıları, Sagrada Familia, Via Layetana, Stadyum,Sant Jordi Sarayı, Calatrava Kulesi görülecek yerler arasındadır. Son olarak Plaza De Catalunya görülecektir. Alışveriş ve çevre gezisi için serbest zamanımız olacak. Turumuz sonrasında otelimize transfer.
Geceleme otelimizde.

2.GÜN BARCELONA (GERONA&FIGUERAS) (DALI MUZESI)
Kahvaltı sonrası serbest zaman.Arzu edenler ekstra olarak düzenlenecek olan "Gerona&Figueras(Dali Müzesi)" gezisine katılabilirler. Bu turumuzda, önce Catalan musevi cemaatının 600 yıldan fazla yaşadığı ünlü Girona şehrinin daracık sokaklarında gezineceğiz. Musevi cemaatinin yaşamından kesitler veren bu sokaklardaki gezimize ünlü Jewish meydanı El Callve'i gezerek devam edeceğiz.Burada ayrıca antik Arap – Osmanlı kültüründen gelen hamam örneği görülecek yerler arasında.Buradan Figueras şehrine, sürrealist ressam Dali'nin eserlerinin sergilendiği Dali Müzesine geçilecek. Kuzeyin bu en güzel şehri, size Catalan dünyasının zenginliklerini sergileyecek. Güzel bir günün ardından otelimize dönüş. Akşam arzu edenler ekstra "Flamenco Gecesi"turuna katılabilirler. Sizin için içkili ve müzikli bir gece tertip ettik.İspanyol dansları eşliğinde alınan akşam yemeğinden memnun kalacağınıza eminiz.
Geceleme otelimizde olacak.

3.GÜN BARCELONA (MONTSERRAT)
Sabah kahvaltı sonrası Barselona şehrini tanımak ve birazda sizlere alışveriş imkanı tanımak için serbest zamanımız olacak. Arzu edenler ekstra "Montserrat " gezisine iştirak edebilirler. Bu turumuzda, ünlü usta Gaudi'ye bile Sagrada familia'nın yapımında ilham konusu olan Montserrat dağının tepesindeki manastır kompleksini gezeceğiz.Burası Gaudi'nin aynı zamanda dini eğitimini de almış olduğu bir manastır. Dünya üzerinde siyah Meryem'in tek olarak görülebileceği bir yer. Dönüş yolumuzda müsait olduğu takdirde dünyaca ünlü Cava şampanyalarının üretildiği Codornıu ailesinin bağ evi ve şarap mahzenlerini gezecek ve ünlü Cava şampanyalarını test etme imkanına kavuşacaksınız.Akşam Barcelona'ya dönüş.
Geceleme otelimizde.

4.GÜN BARCELONA (ANDORRA)
Sabah kahvaltı sonrası serbest gün.Alışveriş imkanı. Arzu edenler ile ekstra "Andorra" gezisi imkanı olacak. Bu turumuzda; İspanya - Fransa sınırında Andorra prensliğini gezme şansına sahip olacağız. Burası bize gümrüksüz alışveriş yapma imkanı tanımakta bu sayede gününüzü doyasıya alışveriş ile geçirebilirsiniz. Turumuz sonrasında Barcelona'ya dönüş.
Geceleme otelimizde.

5.GÜN BARCELONA-MADRID (ZARAGOZA) (616 Km)
Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılmasından sonra Madrid'e hareket etmek üzere otelimizden ayrılıyoruz. Yaklaşık 8 saat sürecek yolculuğumuz sırasında yol üzerinde ekstra "Zaragoza" şehrini gezebilme imkanımız olacak. Gezimiz sonrasında yolculuğumuza devam ediyoruz. Madrid'e varış ve otelimize transfer.
Geceleme otelimizde.

6.GÜN MADRID
Sabah kahvaltı sonrası Madrid şehir turu için hareket ediyoruz.
Bu turumuzda; Kraliyet Sarayı, İspanya Meydanı ve Cervantes Anıtı, La Puerto Del Sol Alanı, Alcala Kapısı, Cibeles Meydanı Ve Çeşmesi, Paseo Del Prado Ve Apollo Çeşmesi, Retiro Parkı, Gran Via, Castellana Caddeleri ve Plaza Mayor görülecek yerler arasındadır.Şehir turu sonrası otelimize transfer ve yerleşme.
Geceleme otelimizde.

7.GÜN MADRID(SEGOVIA)
Sabah kahvaltı sonrası serbest zamanımız olacak. Arzu edenler ile ekstra "Segovia" gezisi düzenlenecek. Bu gezimizde; manzaralı bir yolculuğun ardından ortaçağdan kalan izlerini aynen koruyan Segovia kentini ziyaret edeceğiz. Ayrıca Segovia'da Disneyland'ın sembolü haline gelen şatoya ilham kaynağı olan Alcazar şatosunu gezme imkanımız olacak ve Romalılar tarafından yapılmış ünlü su kemerlerini görebileceksiniz. Gezi sonrası otelimize transferirimiz gerçekleşecek ve dinlenme için boş zamanımız olacak. Akşam arzu edenlerle ekstra "Flamenco Gecesi" turuna katılabiliriz. İçkili, müzikli İspanyol dansları eşliğinde alınan akşam yemeğinden memnun kalacağınıza eminiz.
Geceleme otelimizde.

8.GÜN MADRID-ISTANBUL
Sabah kahvaltı sonrası Madrid Havaalanı'na transfer. Bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Havayolları'nın tarifeli seferi ile saat 12:35'de İstanbul'a uçuş. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından lokal saat 17:30'da Istanbul'a varış ve gezimizin sonu. Istanbul'a Hoşgeldiniz !ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul- Barcelona / Madrid -İstanbul arası uçak bileti
 • Barcelona - Madrid arası otobüs yolculuğu
 • Havalimanı – otel – Havalimanı transferleri
 • Barcelona'da 4 gece , Madrid'te 3 gece toplam 7 gece 8 gün tercih edilen kategorideki otellerde oda kahvaltı konaklama
 • Yarım günlük panoramik Barcelona ve Madrid şehir gezileri
 • Havalimanı ve güvenlik vergileri
 • Assist Card seyahat sigortası (Vize alınamaması durumunda 1000 Euro'ya kadar geri ödeme, kaza, hastalık masrafları, bagaj kaybolması, hırsızlık sonucu maddi kayıp vs. limitler dahilinde Assist Card Seyahat Sigortası tarafından karşılanmaktadır.)
 • Türkçe rehberlik hizmetleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 

 • Vize ücreti   120 EURO (Vize alımı için gerekli evrakları belirten ek listeyi lütfen isteyiniz.)
 • Yurtdışı çıkış Fonu 15 TL ( Yurt dışı çıkış harçlarınızı seyahat öncesi ilgili bankalara yatırmanız rica olunur)
 • Her turlu kisisel harcamalar ve otel ekstraları
 • Müze girişleri 
 • Ekstra tur ücretleri 


İSPANYA TURU 4 * Oteller
İki kişilik odada kişi başı 769
ilave yatak 769
Tek kişi 1069
0-2 yaş çocuklar 260
2-12 yaş çocuklar 719


Fiyatlara tur programı, havalimanı vergisi ve sigorta bedeli dahildir.Gün içindeki kur değişimi TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.


GEZİ BOYUNCA KATILABİLECEĞİNİZ EKSTRA TURLARIMIZ

 

GIRONA & DALI MUSEUM TURU
60 EURO
Sabah kahvaltı sonrası çıkacağımız bu turumuzda, önce Catalan musevi cemaatının 600 yıldan fazla yaşadığı ünlü Girona şehri daracık sokakları ile bizi geçmişe Musevi cemaatinin yaşamından kesitler veren ünlü Jewish meydanı El Call'ı ziyaret edeceğiz.Antik Arap –Osmanlı kültüründen gelen hamam örneği görülecek yerler arasında. Buradan Gigueras şehrine, sürrealist ressam Dali'nin eserlerinin sergilendiği Dali müzesi geçilecek.Kuzeyin oldukça güzel bu şehri sizi Catalan dünyasınının zenginliklerine götürecek. Güzel bir günün ardından otelimize dönüş.

FLAMENCO SHOW-BARCELONA FLAMENCO SHOW
50 EURO
İspanyol kültürünü dünyaya tanıtan iki gelenekten biri Boğa Güreşleri diğeri ise Flamenco Halk oyunlarıdır. Gezimizde Barcelona'da bu oyunların sergilendiği en güzel merkezlerdem birinde size bu fırsatı sağlayacağız. Renk cümbüşünün ritmik hareketlere dönüştüğü dansları izlerken, geleneksel İspanyol içkisi olan Sangria şarabını yudumlama keyfini yaşayacaksınız. Fotoğraf makinesi ve kameranızı almayı unutmayın!..
Yemekli Show : 90 EURO

MONTSERRAT
55 EURO
Bu turumuzda, ünlü usta Gaudi'ye bile Sagrada Familia'nın yapımında ilham kaynağı olan ve aynı zamanda dini eğitimini de almış olduğu Montserrat dağının tepesindeki manastır kompleksini gezeceğiz. Dünya üzerinde siyah Meryem'in tek olarak görülebileceği yer olmasıyla da ünlü bu manastır gezimiz sizleri İspanya'nın dini tarihi ile tanıştıracak. Dönüş yolumuzda müsaitlik durumuna göre dünyaca ünlü Cava şampanyalarının üretildiği Codorniu ailesinin bağ evi ve şarap mahzenlerini gezecek ve ünlü Cava şampanyalarını test etme imkanı bulacaksınız.

ANDORRA TURU

60 EURO
Sabah kahvaltı sonrası çıkacağımız bu turumuzda, İspanya-Fransa sınırında yer alan Andorra Prensliği'ni gezme imkanına sahip olacaksınız. Prensliğin en büyük özelliği gümrüksüz alışveriş yapma imkanının olması.Bu özelliğe sahip bölgedeki tek yer olması nedeniyle doyasıya alışveriş ile geçireceğiniz bir gün planladık sizler için.

ZARAGOZA TURU
25 EURO
Zaragoza'da İspanya'nın en büyük manastırı olan Santa Pilar'ı görme imkanı bulabilirsiniz

SEGOVIA TURU
70 EURO
Sabah otelden hareket ve hoş manzaralara sahip bir yolculuğun ardından, ortaçağdan kalan izlerini aynen koruyan Segavia şehrine varıyoruz.Bu tipik Roma şehrini ziyaretimizin ardından öğle yemeğiniz için (süt kuzuları ile ünlü restaurantlarda yemek yiyebilirsiniz) serbest zamanımız olacak.
Gezimizin devamında Segovia'da Disneyland'ın sembolü haline gelen şatoya ilham kaynağı olan Alcazar şatosunu gezme imkanı bulacak, ve Romalılar tarafından yapılmış ünlü su kemerini, görebileceksiniz.

FLAMENCO SHOW-MADRID FLAMENCO
50 EURO
İspanyol kültürünü dünyaya tanıtan iki gelenekten biri Boğa Güreşleri diğeri ise Flamenco Halk oyunlarıdır. Gezimizde Madrid'de bu oyunların sergilendiği en güzel mekanlardan birinde size bu fırsatı sağlayacağız. Renk cümbüşünün ritmik hareketlere dönüştüğü dansları izlerken, geleneksel İspanyol içkisi olan Sangria şarabını yudumlama keyfini yaşayacaksınız. Fotoğraf makinesi ve kameranızı almayı unutmayın!..
Yemekli Show : 90


ÖNEMLİ DUYURU

 

1 Mart`tan itibaren geçerli olmak üzere, Uluslararası Sivil Havacılık Teşkilatı ve Avrupa Sivil Havacılık Konferansı kuralları gereğince havayolu ile seyahat edecek yolcuların seyahatleri esnasında uçak içinde yanlarında bulunduracakları el ve kabin çantalarında taşıyabilecekleri sıvılarda kısıtlamaya gidilmiştir.

Gümrüksüz mağazadan veya uçuş esnasında satın alınan sıvı ürünler görevli tarafından faturası ile birlikte özel poşete konulacak ve poşetin ağzı yapıştırılacaktır. Bu poşet ve ürüne ait fatura güvenlik kontrol noktasında kontrol edildikten sonra, uçağa alınmasına müsaade edilecektir.

Her yolcu 1 adet plastik poşet taşıyabilir ve poşet içindeki her bir ürün maksimum 100 ml olabilir.

Son varış noktasına başka bir havaalanında aktarma yaparak seyahat ediliyorsa, mağazada veya uçakta verilen özel gümrüksüz alışveriş torbasının son inilecek havaalanına kadar açılmaması gerekmektedir. Aksi halde aktarma yapılan alanda poşetin içeriğine el konulabilir.
Kısıtlamaya dahil olan bazı sıvı maddeler:

*Su, şurup, içki dahil her türlü sıvı, kremler, losyonlar, yağlar, parfümler, maskara ve benzer makyaj malzemeleri, traş köpükleri, deodorantlar, her türlü macun kıvamındaki maddeler, reçel veya bal gibi tam katı olmayan yiyecekler, kontak lens sıvıları, şampuanlar ile bu maddelere benzeyen diğer maddeler.

Check-in'e verilen uçakaltı bagajda herhangi bir sıvı kısıtlaması uygulanmadığı için, çantalarınızı hazırlarken uygulamaya giren kısıtlamaları göz önünde bulundurarak, sıvı ürünleri uçakaltı bagajlarınıza koymanız önerilmektedir.

Bebek ile seyahat eden yolculara mama/süt veya ilaç kullanımı zorunlu olan kişilere ilaç için, seyahat süresince yeterli olacak miktarda ve orijinal ambalajında bulundurmaları için istisna uygulanabilir, ancak kontrol noktasında mama veya ilacı tatmaları veya hastalığı/ilacı belgelendirmeleri istenebilir.

THY'DEN UYARI: ALANA ERKEN GELIN!

THY, CHECK IN VE BAGAJ ISLEMLERININ SONA ERIS ZAMANLARINI DEGISTIRDI.

THY'DE YAPILAN YAZILI ACIKLAMAYA GORE, YAZ TARIFESINE BAGLI OLARAK ARTAN YOLCU TRAIGI VE HAVALIMANINDA LIKIT KONTROLU ISLEMLERI NEDENIYLE, 1 MAYIS 2009 TARIHINDEN ITIBAREN, ATATURK HAVALIMANI'NDAKI CHECK IN VE BAGAJ ISLEMLERINI IC HATLARDA UCUSA 45 DAKIKA, DIS HATLARDA ISE UCUSA 1 SAAT KALA SONA ERECEK SEKILDE DEGISTIRILDIGI BILDIRILDI.