• Program
  • Hizmetler
  • Fiyatlar
  • Ekstra turlar
  • Diğer bilgiler
 

1.Gün              ISTANBUL-VENEDİK – SIENA
Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile saat 16:15'te  Venedik'e hareket, saat 17:45'te varıs . Sizi bekleyen özel aracınız ve İngilizce konuşan asistanınızla romantik bir tren yolculuğu ile Siena'ya gidiş için tren istasyonuna hareket. Siena'ya varış , Siena'da sizi bekleyen özel aracınız ile otelinize transfer.
Geceleme otelinizde.

2.Gün              SIENA – CHIANTI – SAN GIMIGNANO
Otelinizde alacağınız kahvaltı sonrası özel Siena şehir turu. Şehrin kalbi; Piazza del Campo,  Palazzo Comunale (Town Hall) San Domenico Bazilikası ve Nicola Pisano, Duccio di Buoninsegna, Donatello, Pinturicchio and Gianlorenzo Bernini, gibi sanatçıların hazinelerini bünyesinde bulunduran ve dünyada eşi benzeri olmayan mermer işçiliğine sahip ünlü Katedral görülecek yerler arasındadır. Siena Şehir Turu; gurme dükkanların ziyaret edilmesi ve alışveriş için danışmanlık verilmesi ile son bulacaktır.
Öğleden sonra; PM Chianti & San Gimignano Turu yapılacaktır. Dünyanın en ünlü şaraplarından olan Chianti Şarap Bağları gezilecek ve bu doğa harikası plantasyonda muhteşem Chinti şarapları tadımı yapılacaktır. Ardından Ortaçağ'ın New York'u olarak bilinen , Unesco tarafından korumaya alınan, güzeller güzeli San Gimignano kasabası gezilecektir. Burada kendinizi, pembe bir fonda masallar diyarında gezerken bulacaksınız.
Geceleme Siena'da otelinizde. 

3.Gün              SIENA – Brunello di Montalcino
Otelinizde alacağınız kahvaltı sonrası dünyanın en iyi şaraplarından kabul edilen bölge şaraplarını ve gurme lezzetlerini (şarap aperatifleri) tatmak üzere Montalcino Bölgesi Turu.  Muhteşem manzaraları ile Crete Senesi, Sant'Antimo Tepesi görülecek yerler arasındadır.
Geceleme Siena'da otelinizde. 

3.Gün              SIENA – VENEDİK - İSTANBUL
Otelinizde alacağınız kahvaltı sonrası alışverişleriniz için serbest zaman. Otelde buluşma ve trenle Venedik'e hareket. Venedik Havaalanı'ndan THY tarifeli seferi ile saat 18:45'te İstanbul'a hareket ve saat 22:10'da İstanbul'a varış.

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ
- Türk Havayolları ile İstanbul - Venedik - İstanbul uçuşları
- Havaalanı vergileri ve servisleri bedeli
- Otellerde 3 gece 4 gün oda-kahvaltı konaklama,
- Havaalanı otel  havaalanı ve şehirler arası transferler
- Programda belirtilen tüm şehir ve gurme turları
- Profesyonel İngilizce rehberlik hizmetleri
- Profesyonel gurme yeme-iöme danışmanlık hizmetleri

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ
- Vize ücreti ve servis bedeli
- Ekstra turlar ve kişisel harcamalar
- Öğle ve akşam yemekleri
- Yurtdışı çıkış vergisİ 15 TL

Şirketimiz, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları, uçak saatleri değişebilir. Tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

 
Oteller 2 veya 3 Kişilik Oda / Kişi başı
3* Oteller 899 Euro.'dan itibaren
4* Oteller 949 Euro.'dan itibaren
5* Oteller 1.100 Euro.'dan itibaren
 
• Turumuz süresince iştirak edebileceğiniz eksta turlar hakkında bilgi almak için lütfen acente yetkilisine danışınız.