Şirketler ve gruplar için etkinlik yönetimi çözümleri
Toplantı organizasyonları

Şirketlerinize özel her türlü toplantı ve seminerde, uzman ekip ve profesyonel iş ortaklarımızla birlikte, geniş seçenekli, uygun maliyetli çözümleri hizmetinize sunuyoruz.

Hip Travel'ın kurumlara özel turizm ve organizasyon paketlerinde özenli, seçkin, detaylara önem veren profesyonel yaklaşımını hissedeceksiniz.
Etkinlik yönetimi

Yetkin iş ortaklarımızla etkinlik yönetimi ve organizasyon hizmetleri sağlıyoruz. Davet ve etkinliklerde, konsept geliştirme, yer temini, mekan giydirme, program oluşturma, organizasyonun duyurulması alanlarında uzmanlık sahibi olan Hip Travel; etkinliklerin alt yapısını oluşturan basılı malzemeler, promosyon hediyeleri ve yaratıcı sahne uygulamaları gibi konularda da hizmetler sunmaktadır.
Kongre organizasyonları

Uzmanlık ve tecrübe gerektiren kongre organizasyonlarında, A'dan Z'ye proje yönetimi ve danışmanlık hizmetleri sağlıyoruz.

Türkiye'nin önde gelen kongre organizasyon firmaları ile olan işbirliklerimiz ile büyük ölçekli kongre organizasyonlarını da kapsayan anahtar teslimi çözümler sunmaktayız.