• PROGRAM
  • HİZMETLER
  • FİYATLAR
  • EKSTRA TURLAR
  • GEREKLİ BİLGİLER

 

1. Gün             İSTANBUL – LONDRA
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde buluşma. Türk Havayollarının tarifeli seferi ile Londra'ya varışımızın ardından özelzel araçlarımız ile panoramik şehir turu. Görülecek yerler arasında; Parlemento Binası, BIG BEN Saat Kulesi, Westminister Köprüsü ve Manastırı, Trafalgar Meydanı, Amiral Nelson Anıtı, Hyde Park, Buckingham Sarayı, Oxford ve Regent Alışveriş Caddeleri, Thames Nehri, Meydanı bulunmaktadır. Tur sonrası otele transfer. Odaların alınması. Geceleme otelinizde.

2. Gün             LONDRA
Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Madame Tussauds & London Eye turuna katılabilirler (80 Euro). Bu turumuzda Madame Tussauds'da günümüzün ünlü sporcuları (David Beckham gibi), film yıldızları (son James Bond David Craig, Brad Pitt, Angelina Jolie, Jude Law...), müzisyenleri (Beyonce, Amy Winehouse...) birebir mumyalarını göreceğiz, meşhur Big Ban çanının yer aldığı saat kulesi ve Parlamento binasını gezeceğiz. Her ikisi önünde kısa bir yürüyüş ve fotoğrafların çekimi için serbest zamanın ardından London Eye çıkıyoruz. Tur bitiminde otele transfer. Geceleme otelinizde.

3. Gün             LONDRA
Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Windsor Şatosu ve de Bichester Alışveriş Köyüne (Outlet Centre) turuna katılma imkanı (90 Euro). Sabah kahvaltı sonrası otelden hareketle önce dünyanın halen kullanımda olan en eski kale sarayını ziyaret edeceğiz. Tur lideriniz eşliğinde şatonun davetiye ve resepsiyon odalarını gezerken görebilecekleriniz arasında Napoleon'un Waterloo savaşında giydiği pelerini ve kılıcı, Fransız boulle mobilya, Van Dyck'in ve Rembrandt'ın resimleri göz alıcı eselerin sadece bir kısmıdır. Turumuzun ardından serbest zaman ve alışveriş imkanı. Geceleme otelinizde.

4. Gün             LONDRA – İSTANBUL
Sabah kahvaltısının ardından Heatrow Havalimanı'na transfer ve Türk Havayolları'nın tarifeli seferi ile İstanbul'a dönüş ve turumuzun sonu.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ:
Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli 
Türk Havayolları ile İstanbul / Londra (Heatrow) / İstanbul uçak bileti
Tercihinize göre seçeceğiniz kategori otelde 3 gece oda kahvaltı konaklama
Londra şehir turu 
Alan/Otel/Alan transferleri
Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri

FİYATLARA  DAHİL OLMAYAN SERVİSLER:
Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL)
Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar
Rehber tarafından organize edilen Tüm Ekstra turlar
Müze ve ören yerleri girişleri
Seyahat sağlık sigortası (15 Euro)
İngiltere vizesi şahsi başvuru

Şirketimiz, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçak saatlerinin değişebileceğini bilerek turu satın almıştır.


 

OTELLER

2 ve 3 Kişilik
Oda / Kişi başı

Tek Kişilik
Oda Farkı

3 – 12 Yaş
Çocuk

0 – 2 Yaş
Çocuk

3* -4*-5* Oteller

699 Euro'dan itibaren

210 Euro

649 Euro

150 Euro

 

Eksta turlar hakkında bilgi almak için lütfen acente yetkilisine danışınız.