• PROGRAM
  • HİZMETLER
  • FİYATLAR
  • EKSTRA TURLAR
  • GENEL BİLGİLER

1.GÜN   İSTANBUL - VENEDİK
Atatürk Havalimanı Dış hatlar Gidiş Terminali'de buluşma. Türk Havayolları tarifeli seferi ile Venedik'e hareket. Venedik'e varış ve pasaport işlemlerinin ardından havaalanında bekleyen özel otobüslerimiz ile hareket. Varışı takiben yapılacak olan panoramik Venedik şehir tanıtım turu esnasında San Marco Meydanı ve Kilisesi - Tövbe Köprüsü, Rialto Köprüsü, Dükler Sarayı, Çan Ve Saat Kulesi, Santa Maria Della Salute Kilisesi, San Girogio Maggiore Kilisesi ve Grand Kanal bulunmaktadır. Tur bitimi dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Gondol Turuna katılabilirler ( 25 Euro). Tur bitimi otele transfer ve geceleme otelinizde.

2.GÜN   VENEDİK
Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Verona & Garda Gölü (55 Euro) veya Verona turlarından dilediklerine katılabilirler (35 Euro). Verona & Garda Gölü ve Verona turlarımızda tarihteki en büyük aşk hikayesine konu olmuş Romeo ve Julietin evininde bulunduğu Roma'daki Coloseum arenasından sonra İtalya'daki en büyük arenaya ev sahipliği yapan kuzey İtalya'nın dükler şehri Verona'ya gidiyoruz. Verona & Garda turunda daha sonra kuzey İtalya'daki göller bölgesinin güzelliklerinden Garda gölü ve Sirmione köyü turumuzda göreceğimiz yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelnizde.

3.GÜN   VENEDİK
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Floransa turuna katılabilirler (70 Euro). Bu turumuzda Michelangelo Tepesi, Ponte Vecchio Köprüsü, Signoria Meydanı, Ufizzi Galerisi, Palazzo Vecchio,  Duomo Katedrali, San Giovanni Battista Vaftizhanesi görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele transfer. Geceleme otelimizde.

4.GÜN   VENEDİK - İSTANBUL
Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Milano turuna ( 80 Euro) veya Murano & Burano adalar turuna  katılabilirler ( 40 Euro). Milano çekici olmaktan ziyade şık, yaratıcı olmaktan ziyade varlıklı bir şehir olan Milano şüphesiz İtalya ekonomisinin can damarı ve İtalya'nın en görülesi şehirlerinden biridir. Yapılacak olan Milano şehir turunda, şehrin politik ve sosyal hayatının merkezi Galleria, sivri tepeli kuleleri, çan kuleleri ve heykelleri ile muazzam Duomo Katedrali, Buenos Aires Bulvarı, Fortezza panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Ya da misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Murano & Burano adalar turuna katılabilirler. Tur bitiminde Venedik havalimanına transfer. Check in işlemleri ardından THY tarifeli seferi İstanbul'a hareket ve turumuzun sonu.

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ
Havalimanı vergileri THY ile İstanbul– Venedik – İstanbul parkurunda uçak bileti, Seçilecek kategori otelde 3 gece oda & kahvaltı bazında konaklama, Alan/otel/alan transferleri, Panoramik şehir turu  Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ :
Vize ücreti, servis bedeli (120 EURO), Seyahat sigorta ücreti (15 EURO) Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları, Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL), Müze ve ören yerleri girişleri, Rehber ve şoför tipleri  Vaporetto ücreti 10 Euro   

Şirketimiz, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.


 

OTELLER

2 ve 3 Kişilik
Oda / Kişi başı

Tek Kişilik
Oda Farkı

3 – 12 Yaş
Çocuk

0 – 2 Yaş
Çocuk

3*-4*-5* Oteller

399 Euro'dan itibaren

150 Euro

349 Euro

150 Euro


 
Eksta turlar hakkında bilgi almak için lütfen acente yetkilisine danışınız.